Pasja i radość tworzenia

Pieczenie ciast i gotowanie towarzyszy mi od lat. Pamiętam, że jako mała dziewczynka obserwowałam babcię robiącą szarlotkę lub makowiec i tak właśnie rozpoczęła się moja fascynacja kuchnią i wypiekami.

Jako dwunastolatka upiekłam samodzielnie pierwsze ciasto, i od tej pory to ja byłam odpowiedzialna za pieczenie słodkości na wszelkie rodzinne uroczystości. Później przyszły studia i praca, i na pielęgnowanie zainteresowań wciąż brakowało czasu. Jednak dawna pasja odżyła gdy pewnego dnia upiekłam sernik dla kolegów i koleżanek w nowej pracy. Spotkało się to z tak ciepłym przyjęciem, że odtąd każdy poniedziałek w pracy rozpoczynał się słodkim porankiem.

Stopniowo, krok po kroku testowałam nowe przepisy, kończyłam kolejne kursy cukiernicze i dekoratorskie, aż w końcu nastał moment w którym dojrzałam do zaprezentowania siebie i swoich realizacji szerszemu gronu odbiorców. Stąd pomysł na stworzenie własnej marki cukierniczej.

anna-lignar-lignarcakes-o-mnie

Wartości mojej marki

Piękno oraz smak

Piękno oraz smak

Tylko harmonijne połączenie tych dwóch elementów może dać nam wyrób doskonały. Staram się więc, aby moje wyroby zachwycały zarówno zaskakującymi połączeniami smaków, jak i niezwykłym wyglądem.

Pasja i doskonalenie

Pasja i doskonalenie

Cały czas śledzę nowinki na blogach kulinarnych, testuję przepisy oraz uczestniczę w szkoleniach cukierniczych i dekoratorskich. Moje realizacje stają się coraz lepsze, mogąc sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom.

Wysoka jakość produktów

Wysoka jakość produktów

Do wyrobu moich słodkości używam najlepszych składników – belgijskiej czekolady, prawdziwego masła i jajek, sezonowych owoców. Nie stosuję konserwantów ani półproduktów.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

każdy tort lub ciasto są robione specjalnie dla klienta, uwzględniając jego indywidualne potrzeby i upodobania smakowe, jak również okazję na jaką przeznaczony jest wypiek.

Ostatnio na blogu

Skontaktuj się

Co mogę dla Ciebie upiec? :)